PIŁKARKI STRZELINIANKI WICEMISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

.

W dzisiejszym dniu zawodniczki naszego klubu wzięły udział w największym turnieju w Polsce "Pucharze Tymbarku" na szczeblu wojewódzkim, który odbył się w Dzierżoniowie. Na początek w grupie dziewczyny trafiły na jednego z faworytów turnieju drużynę z Lubina oraz Trzebnice. W obu meczach nasze zawodniczki pewnie zwyciężyły przez co awansowały do fazy pucharowej, gdzie w ćwierćfinale trafiły na drużynę z Czarnego Boru. Po bardzo dobrym meczu udało się uzyskać awans do półfinału, gdzie po pięknym meczu i wysoko wygranym, awansowaliśmy do WIELKIEGO FINAŁU!!!????a w nim naszym przeciwnikiem była Ślęża Wrocław, słusznie uważana przez innych za głównego faworyta. Naszym zawodnikom zabrakło już sił(cały turniej graliśmy z 1 rezerwową zawodniczką) aby móc się przeciwstawić drużynie Ślęzy, która wygrała zasłużenie. Naszym zawodniczkom należą się ogromne brawa????????nie na co dzień zostaję się wicemistrzem województwa, co jest świetną promocją naszego miasta.????
Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:
Amelia Piotrowska ????????
Iwet Głuszek????????
Mają Mróz????????
Martyna Till????????
Aleksandra Rozwadowska????????
Marta Rozwadowska????????
Katarzyna Musiałowska????????

.