Sparing:MKS Oława-Strzelinianka Strzelin 4:2

bramki;Strzelinianka;Burtan39,Andrusiak85    MKS;44,45,56,60

skład:I połowa Bołdyn,Więckowski,Stopa,Rogan,Lofek,Burtan,Sukiennik,Borczyński

Partyka,Urban,Chytry

II połowa;Bołdyn,Andrych,Góra,Rogan(Lofek80),Bandura,Andrusiak,Grabowski

testowany,Korgul,Wróblewski,Łodyga

W pierwszym sparingu okresu przygotowawczego do rudy rewanżowej sezonu 2011/2012 rozegranym w samo południe na sztucznej murawie w Siechnicach nasz zespół doznał porażki z liderem 3 ligi MKS Oława 2:4 do przerwy 1:2.Pierwszą bramkę zdobyła nasza drużyna w 39 minucie meczu ,kiedy to Urban podał piłkę do niepilnowanego na prawej stronie Burtana,który w sytuacji sam na sam zdobył prowadzenie dla Strzelinianki.MKS wyrównał pięć minut póżniej po rzucie rożnym i główce jednego z zawodników MKS piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do strzeżonej przez Bołdyna bramki.Minutę póżniej oławianie wyszli na prowadzenie po kuriozalnym błędzie sędziego liniowego,który nie dopatrzył się pozycji spalonej zawodnika z Oławy.Po przerwie oławianie dołożyli jeszcze dwie bramki po błędach indywidualnych w naszej defensywie w 56 oraz 60 minucie.Nasz zespół zdołał zmniejszyć rozmiary porażki w 85 minucie za sprawą Andrusiaka,który otrzymał precyzyjne podanie od Grabowskiego.Jak widać po zestawieniu składów trener Bolkowski dał pograć wszystkim zawodnikom po 45 minut.Z przyczyn zdrowotnych i innych nie zagrali Józefowicz,Półchłopek,Skorupski,Gierczak,Kanaś oraz Szulc.Następny mecz kontrolny nasz zespół rozegra w Bielawie z tamtejszą Bielawianką w sobotę 4 lutego o godzinie 17-stej.