Niestety przegraną zakończył się dzisiejszy sparing z drużyną Motobi .
STRZELINIANKA STRZELIN - MOTOBI KĄTY WROCŁAWSKIE 0:2

bramki:goście 56,65

skład;Bołdyn,Bandura(Więckowski46)(Milewski63),Stopa,Skorupski,Lofek(Korgul80),Sukiennik,Andrusiak(Wróblewski46),Borczyński,Grabowski,Gierczak(Józefowicz46),Urban(Burtan46)

Do przerwy lepsze wrażenie sprawiała Strzelinianka,która stworzyła sobie trzy znakomite sytuacje.W 6 minucie Grabowski uprzedził bramkarza dośrodkował na lewą stronę do Gierczaka jednak Rafał nie trafił czysto w piłkę w efekcie wyszła ona na aut bramkowy.W 15 minucie ponownie w roli głównej Gierczak,po jego rzucie wolnym z 18 metrów bramkarz Motobi wybija piłkę na rzut rożny.W 22 minucie strzału z dystansu próbuje Borczyński jednak jego strzał mija bramkę gości.Jeszcze w 30 minucie Gierczak strzela z lewej strony obok bramki.W tej części meczu goście nie zagrozili poważnie naszej bramce. Po przerwie to Motobi było stroną przeważającą co udokumentowało strzeleniem dwóch bramek w 56 minucie Bołdyna strzałem głowa pokonuje zawodnik gości oraz w 65 minucie po strzale zawodnika Motobi Bołdyn odbija piłkę przed siebie a przy dobitce jest już bezradny.Jeszcze w 67 minucie Bołdyn broni w sytuacji sam na sam. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Tak więc w ostatnim meczu kontrolnym przed rozgrywkami nasz zespół przegrał z Motobi Kąty Wrocławski 0:2.

W najbliższa niedzielę 18 marca o godzinie 11-stej nasz zespół rozpocznie zmagania o ligowe punkty wyjazdowym spotkaniem z rezerwami Miedzi Legnica. Serdecznie zapraszam.