RODO

 

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), poniżej przesyłamy informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdujących się w naszej bazie danych.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Klub Sportowy "Strzelinianka".

Dysponujemy Państwa danymi osobowymi w wyniku wcześniejszej współpracy. W większości jest to imię i nazwisko oraz adres e-mail. W związku z prowadzonymi projektami dysponujemy także większą ilością danych niektórych osób (numer pesel, data urodzenia, numer telefonu). Jeśli ktoś z Państwa życzy sobie, byśmy te dane usunęli z naszej bazy – prosimy o informację drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Państwa dane używane są wyłącznie w celu zawiadamiania o działalności Klubu Sportowego "Strzelinianka" i prowadzonych przez niego projektach, a także informowaniu o ofercie serwisu internetowego strzelinianka.strzelin.pl.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania.

Danych osobowych nikomu nie udostępniamy.

 

.